Career Guide Logo
 
Socrates & Comenius Logo

Emotion
english  german  french  romanian  bulgarian  greek  lithuanian  estonian 
Avalehele » Meist

 »  Karjääri juhtimine
 »  Eesmärgid
 »  Metoodika
 »  Meist
 »  Tegevused
 »  Calendar
 »  Uudiskiri
 »  Report on Effective Career Guidance
 »  Lae alla projekti infoleht
Statistika:
(since 01/01/2007)
Kasutajaid kokku: 
Kasutajaid täna: 
Hetkel online: 
568054
472
7

Täpsem info kõikide projekti partnerite kohta:

 

Ellinogeramniki Agogi - Kreeka

Eleni Lampou - lampou@ea.gr

Nora Gikopoulou - gikopoulou@ea.gr

 

Newmani Kõrghariduse Kolledž – Suurbritannia

Bruce Richards Johns- b.r.johns@newman.ac.uk

 

INSEAD - Prantsusmaa

Nabeth Thierry - Thierry.NABETH@insead.edu

 

Dresdeni Tehnikaülikool - Saksamaa

Koehler Thomas - thomas.koehler@tu-dresden.de

Boerner Claudia - claudia.boerner@tu-dresden.de

 

Louis Pasteur Ülikool - Prantsusmaa

Regnault Elisabeth - Elisabeth.Regnault@lisec-ulp.u-strasbg.fr

 

ALBA Kõrgem Majanduskool - Kreeka

Kourounakou Zoe - zkouroun@alba.edu.gr

 

Vytautas Magnus Ülikool- Leedu

Eilina Dailidiene - e.dailidiene@adm.vdu.lt

 

Sofia Tehnikaülikool - Bulgaaria

Panov Vesko - vpanov@tu-sofia.bg

Maya Sotirova - mayasotirova@abv.bg

 

Tuleviku-uuringute Instituut - Austria

kontakt: careerguide@futurestudies.org

Scheuermann Friedrich - scheuermann@futurestudies.org

Kathrin Helling- Kathrin.Helling@futurestudies.org

 

IPA – Rumeenia

Fara Sylvian - sfara@ipa.ro

Finta Dimitru - dfinta@ipa.ro

 

Kaunas Maironis Gümnaasiun – Leedu

Stropute Manuela - eglenera@gmail.com

 

Alfa-Omega Communications - Eesti

Aasma Viive - viive@alfa-omega.ee

 

Orientum - Kreeka

Nikos Pavlakos - pavlakos@orientum.gr
 

Tule liikmeks | CMS | Impressum | Sisukaart
This project has been funded with support from the European Commission. This website reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.